Basarabeaska Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Basarabeasca është kreqyteti i zonës me të njëjtin emër. Ndodhet në pjesën jugore të vendit. Është i njohur për shumë lloje drunjësh por edhe lule mund të gjenden në këtë zonë. Tulipanët shihen zakonisht në pranverë. Poashtu mund të gjenden edhe livando, krizantema dhe margaritarë. Trëndafilat janë ndër të preferuarat e banorëve të këtij qyteti.
Shikim i Shpejtë
USD 110.28

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Pranim
USD 59.13

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Modesti
USD 59.13

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Besnike
USD 82.78

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Dashuri e Braktisur
USD 110.28

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Pajtim
USD 110.28

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 59.13

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Hijeshi e Pjekur
USD 59.13

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 59.13

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Thjeshtësi Magjepsëse
USD 59.13

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Fillimi i Miqësisë
USD 82.78

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 59.13

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

INFOINFOINFO
Mahnitëse
USD 106.43

Mahnitëse

Trëndafila

Mbrojtje
USD 79.75

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Imagjinatë
USD 59.13

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
E dhimbsur
USD 59.13

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Kujdesi Amënor
USD 82.78

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Frymëzim
USD 110.28

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Basarabeaska. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Basarabeaska kohët e fundit : -