Birganj Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Në afërsi me kufirin me Indinë ndodhet qyteti i Birganj. I njohur si vend transporti ky qytet është edhe shtëpia e disa lloje bimësh dhe lulesh. Ashet janë ndër më të preferuarat a banorëve vendas, së bashku me zambakët dhe orkidetë. Trëndafilat mund të gjenden në disa kopshte së bashku me hibiskusët shumëngjyrësh.
Dashuri ngurruese
USD 82.32

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Nënshtrim
USD 141.59

Nënshtrim

24 Trëndafila

Dashuria e Gruas
USD 82.32

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pranim Dashurie
USD 82.32

Pranim Dashurie

Trëndafila

Dashuri e mrekullueshme
USD 82.32

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Jeta Është e Ëmbël
USD 141.59

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Hare e ardhshme
USD 82.32

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Ngasje
USD 141.59

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Përkryerje
USD 115.24

Përkryerje

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 141.59

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Serenatë
USD 141.59

Serenatë

Orkid

Martesë e Lumtur
USD 141.59

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Më Duaj Më Tepër
USD 82.32

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Paç Fat
USD 82.32

Paç Fat

12 Trëndafila

Rehati
USD 141.59

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 141.59

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Të Dua Ende
USD 82.32

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Luks
USD 82.32

Luks

Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Top