Çinandega Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Chinandega është një qytet agrikulturor i njohur për rumiin e vet. Qyteti është planifikuar rreth një parku qëndrorë ku banorët gjithmonë mund të gjejnë lule në lulëzim. Disa nga lulet që mund të gjenden këtu janë trëndafilat e hibiskusët së bashku me plumeriat. Orkidetë janë ndër më të preferuarat e banorëve të cilat shpesh mund të gjenden në kopsh
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 80.88

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Bukuri e Ndjeshme
USD 48.53

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

E shijshme
USD 67.94

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 80.88

Vdes për ty

Trëndafila

Kujtime Të Hirshme
USD 48.53

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Unitet
USD 58.23

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Mashtrim
USD 48.53

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Paç Fat
USD 64.70

Paç Fat

12 Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 48.53

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Karakter
USD 87.35

Karakter

Trëndafila, gipsofila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 48.53

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Dashuria e përgjegjshme
USD 48.53

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Rrezikojmë
USD 48.53

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

E përjetshme
USD 48.53

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Hutim
USD 80.88

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO
Madhështore
USD 80.88

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 48.53

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Magjepsje
USD 48.53

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Çinandega. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Çinandega kohët e fundit : -