Leon Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Leon është qyteti i dytë për nga madhësia në vend si dhe shtëpia e kopshteve botanike. Në këto kopshte mund të gjenden shumë lloje lulesh. Lulet e qershisë i mbushin rrugët e Leonit në pranverë. Poashtu ka edhe orkide, margaritarë, plumeria dhe hibiskusë. Trilium dhe livandot poashtu mund të gjenden së bashku me lulen kombëtare.

E dhimbsur
USD 39.85

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 39.85

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Mirënjohje
USD 39.85

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 69.08

Nënshtrim

24 Trëndafila

E butë
USD 55.79

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Misterioze
USD 49.81

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Strehim
USD 69.08

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Dashuri e Shenjtë
USD 69.08

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Humor
USD 49.81

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Magjepsëse
USD 69.08

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 69.08

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Virtyt
USD 39.85

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

INFOINFOINFO