Masaja Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Masaya ndodhet në pjesën perëndimore të vendit. Ka një varietet të madhë të luleve që rriten në kopshte. I njohur edhe si Qyteti i Luleve, Masaya duket sikur lulëzon. Disa nga lulet që mund të gjenden këtu janë orkidetë dhe hibiskusët. Shkurret me hamelia dhe plumeriat poashtu janë një pamje e zakonshme në verë.
Zonjë Zemërbardhë
USD 46.14

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Bukuri e Ndjeshme
USD 46.14

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

E shijshme
USD 64.60

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 64.60

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Unitet
USD 55.37

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Mashtrim
USD 46.14

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Karakter
USD 83.06

Karakter

Trëndafila, gipsofila

Dashuria e përgjegjshme
USD 46.14

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Fitore
USD 46.14

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Rrezikojmë
USD 46.14

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Misterioze
USD 55.37

Misterioze

12 Trëndafila

Madhështore
USD 76.91

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Durim
USD 46.14

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 46.14

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Modesti
USD 46.14

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Magjepsje
USD 46.14

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

E re
USD 46.14

E re

Zambakë dhe trëndafila

Mahnitëse
USD 83.06

Mahnitëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Top