Akrehamn Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Akrehamn ose Akra ndodhet në pjesën perëndimore të vendit. Është shtëpia e disa kopshteve publike dhe private. Duke u rritur në Akra mund të gjenden disa lloje të luleve dhe bimëve vendase dhe të importuara. Disa nga lulet që mund të shihen duke lulëzuar në qytet janë tulipanët dhe krokuset e verdhë në pranverë. Trëndafilat e egjër, krizantemat dhe margaritarët poashtu shihen zakonisht, së bashku me zambakët aromatik në formë ylli.
Dashuri ngurruese
USD 89.82

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 89.82

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Falënderim
USD 137.73

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
Modesti
USD 89.82

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

E mrekullueshme
USD 125.75

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Qëndrueshmëri
USD 98.80

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 137.73

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Shpërblim Për Mirësi
USD 161.68

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 137.73

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 89.82

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

E shijshme
USD 125.75

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Admirim i Fshehtë
USD 137.73

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

INFOINFOINFO
E hirshme
USD 89.82

E hirshme

Karafila , trëndafila

Frymëzim
USD 137.73

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Unitet
USD 98.80

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Joshje e Gjatë
USD 125.75

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Përshtypje Që Zgjat
USD 137.73

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

E këndshme
USD 125.75

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Top