Bergen Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Bergen është një qytet portual afër maleve. Me rreshje vjetore zona është e mbushur me lule në pranverë dhe verë. Disa nga lulet që mund të shihen në Bergen janë petuniat dhe manushaqet. Krokuset dhe luleboret poashtu janë një pamje e zakonshme. Lulet tullumbace dhe margaritarët e pikturara poashtu i japin ngjyra qytetit gjatë verës.
Dashuri ngurruese
USD 112.35

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 112.35

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Falënderim
USD 169.27

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
Modesti
USD 112.35

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

E mrekullueshme
USD 157.29

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Qëndrueshmëri
USD 121.34

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO
Shëndet i Mirë
USD 121.34

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Shpërblim Për Mirësi
USD 202.23

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Ashpërsi
USD 112.35

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 169.27

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 112.35

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

E shijshme
USD 157.29

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 112.35

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 121.34

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Fisnike
USD 112.35

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ego
USD 112.35

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Frymëzim
USD 169.27

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Dashuria e Gruas
USD 112.35

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Bergen. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Bergen kohët e fundit : -