Oslo Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Oslo është kryeqyteti i Norvegjisë dhe shtëpia e një kopshti të madhë botanik. Me mbi 7500 bimë dhe lule të cilat rriten në katër sera diçka gjithmonë është duke lulëzuar. Disa nga lulet që mund të gjenden këtu janë orkidetë e rralla dhe ekzotike si dhe zambakët. Trëndafilat, margaritarët dhe lulet tjera mund të gjenden poashtu në kopshtet e mëdha.
Dashuri ngurruese
USD 109.81

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 109.81

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Falënderim
USD 165.45

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
E re
USD 109.81

E re

Zambakë dhe trëndafila

Modesti
USD 109.81

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

E mrekullueshme
USD 153.74

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Qëndrueshmëri
USD 118.60

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 197.67

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 165.45

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Mashtrim
USD 109.81

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

E shijshme
USD 153.74

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Frymëzim
USD 165.45

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E dhimbsur
USD 109.81

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Ngasje
USD 165.45

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Entuziaste
USD 109.81

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Gazmore
USD 109.81

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Unitet
USD 118.60

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Joshje e Gjatë
USD 153.74

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Top