Stavanger Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Stavanger është qyteti i katërt për nga madhësia në Norvegji. Poashtu është edhe shtëpia e disa llojeve të luleve vendase. Disa nga lulet popullore në Stavanger janë krizantemat shumëngjyrëshe me pika dhe jastik. Lulet e misirt në ngjyrë rozë apo të purpurtë janë poashtu të zakonshme, së bashku me mëllagat dhe zhabinët. Poashtu mund të gjenden edhe orkide e zambakë duke u rritur në sera.
Dashuri ngurruese
USD 111.52

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 111.52

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Falënderim
USD 168.03

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 111.52

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Modesti
USD 111.52

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

E mrekullueshme
USD 156.13

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Qëndrueshmëri
USD 120.45

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Vdes për ty
USD 168.03

Vdes për ty

Trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 111.52

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 200.74

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 168.03

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

E shijshme
USD 156.13

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Braktisur
USD 168.03

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Frymëzim
USD 168.03

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Krenare
USD 111.52

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Unitet
USD 120.45

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Joshje e Gjatë
USD 156.13

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

E këndshme
USD 156.13

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Stavanger. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Stavanger kohët e fundit : -