Trondheim Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Trondheim është i njohur me tre emra të ndryshëm, por ka edhe një varietet të gjërë të luleve që rriten në këtë zonë. Disa nga lulet që shihen në kopshte janë gladiolat dhe zhabinët. Tërfili i purpurtë dhe i bardhë rritet nëpër këneta në pranverë së bashku me tulipanët, krokuset dhe krizantemat rozë.
Dashuri ngurruese
USD 113.84

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 113.84

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Falënderim
USD 171.52

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
Modesti
USD 113.84

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

E mrekullueshme
USD 159.38

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Qëndrueshmëri
USD 122.95

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO
Ashpërsi
USD 113.84

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Urime
USD 159.38

Urime

Trëndafila dhe orkide

Mbyllje Hesapi
USD 122.95

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 204.92

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 171.52

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 171.52

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
E shijshme
USD 159.38

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Lavdi
USD 113.84

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Frymëzim
USD 171.52

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ndjenja Të Ngrohta
USD 122.95

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Pafajësi
USD 171.52

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Joshje
USD 122.95

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Trondheim. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Trondheim kohët e fundit : -