As Sib al Jadidah Dërgim Lulesh (Luleshitës)

As Sib al Jadidah është një qytet bregdetarë në Oman. Ky qytet është shtëpia e Kopshteve Naseem në të cilat ndodhen shumë lloje lulesh. Disa nga lulet që mund të shihen këtu janë shumë lloje trëndafilash. Zmbrapset e qenëve dhe trëndafilat e shkretëtirës poashtu mund të gjenden këtu. Vizitorët mund të kënaqen edhe me pambjen e hibiskusëve në ngjyrë të purpurtë të çelët.
Mirënjohje
USD 81.64

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Zonjë e Bukur
USD 81.64

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Mendime Qiellore
USD 126.16

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Qëndrueshmëri
USD 90.54

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Elegante
USD 81.64

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 114.29

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Dashuri Për Natyrën
USD 114.29

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 81.64

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Fitore
USD 81.64

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Rrezikojmë
USD 81.64

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Zonjë Zemërbardhë
USD 81.64

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Strehim
USD 126.16

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 81.64

Imagjinatë

12 Trëndafila

Falënderim
USD 126.16

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Pavdekshmëri
USD 81.64

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Moderne
USD 81.64

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Shije e Mirë
USD 126.16

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Delikate
USD 81.64

Delikate

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top