Shalalah Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Salalah është qyteti i dytë për nga madhësia në Oman. Ky qytet ka edhe sezonin e monsunëve i cili është ideal për rritjen e luleve. Disa nga lulet që lulëzojnë këtu pas shirave të shumta jnë hibiskusët dhe trëndafilat e shkretëtirës. Trëndafilat e importuar poashtu mund të gjenden së bashku me hurmat dhe lulet e egra të shkretëtirës.

Kotësi
USD 98.33

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 79.81

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Misterioze
USD 79.81

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 98.33

Origjinale

12 Zambakë

Magjepsëse
USD 111.10

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Dashuria e përgjegjshme
USD 70.24

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri e pa shkëmbyer
USD 98.33

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Tërheqje
USD 111.10

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Besnike
USD 98.33

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

INFOINFOINFO
Respekt
USD 98.33

Respekt

24 Trëndafila

Qëndrueshmëri
USD 79.81

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Entuziaste
USD 70.24

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO