Karaçi Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Karachi është qyteti i dytë në botë për nga popullësia e që do të thotë se ka shumë kopshte dhe lule. Në kopshtet private dhe publike mund të gjenden jaseminët sambuc dhe ata në formë ylli aromatik. Aroma e plumeriave e mbush ajrin në verë. Poashtu mund të gjenden gjeogjinat dhe bromeliat shumëngjyrëshe.
Delikate
USD 57.86

Delikate

12 Trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 94.22

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 57.86

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri Shpirtërore
USD 94.22

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Bashkim
USD 81.00

Bashkim

24 trëndafila

Kujtime Të Hirshme
USD 57.86

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 57.86

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Elegancë
USD 57.86

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Ego
USD 57.86

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Arratisu Me Mua
USD 57.86

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Nënshtrim
USD 94.22

Nënshtrim

24 Trëndafila

Mikpritje
USD 81.00

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 94.22

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Shije e Mirë
USD 94.22

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Optimizëm
USD 57.86

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ego
USD 57.86

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Qëndrueshmëri
USD 67.78

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Respekt
USD 81.00

Respekt

24 Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Karaçi. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Karaçi kohët e fundit : -