Lahore Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Lahore është një ndër zonat më të rëndësishme historike të Azisë së Jugut. Poashtu është edhe shtëpia e kopshteve Shalimar. Në këto kopshte mund të gjendet lulja kombëtare, jasemini i bardhë. Poashtu ka edhe gjeogjina, bozhure dhe plumeria aromatike.
Delikate
USD 56.89

Delikate

12 Trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 92.65

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Mbrojtje
USD 66.64

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 56.89

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Të Dua Ende
USD 56.89

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Kujtime Të Hirshme
USD 56.89

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Lartësi
USD 79.64

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

Nënshtrim
USD 92.65

Nënshtrim

24 Trëndafila

Elegancë
USD 56.89

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 79.64

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Nënshtrim
USD 92.65

Nënshtrim

24 Trëndafila

Shije e Mirë
USD 92.65

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO
E mrekullueshme
USD 79.64

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Forcë
USD 66.64

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 56.89

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ego
USD 56.89

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Humor
USD 66.64

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Dashuri ngurruese
USD 56.89

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top