Multan Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Multan është një qytet historik me klimë prefekte për rritjen e shumë llojeve të lulesh vendase. Disa nga lulet më të preferuara janë tulipanët në ngyjrë të kuqe të errët dhe bromeliat shumëngjyrëshe. Trëndafilat dhe plumeriat janë poashtu një pamje e zakonsme në kopshtet e qytetit. Gjeogjinat dhe margaritarët e të gjitha ngjyrave janë popullore ndër banorët e Multanit.
Delikate
USD 58.44

Delikate

12 Trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 95.18

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 58.44

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Zonjë Zemërbardhë
USD 58.44

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Kujtime Të Hirshme
USD 58.44

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Flirtim
USD 58.44

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO
Krenare
USD 58.44

Krenare

12 Trëndafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 58.44

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Elegancë
USD 58.44

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Madhështore
USD 95.18

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 95.18

Nënshtrim

24 Trëndafila

Shije e Mirë
USD 95.18

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO
Lartësi
USD 81.82

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

Plot Shkëlqim
USD 58.44

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Ego
USD 58.44

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Fisnikëri
USD 68.46

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Dashuria e Gruas
USD 58.44

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

E re
USD 58.44

E re

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Multan. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Multan kohët e fundit : -