Chat with us, powered by LiveChat

Rawalpindi Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Rawalpindi është një qytet kosmopolitan krenar me kopshtet e veta. Disa nga lulet që mund të shihen këtu janë margaritarët e pikturar dhe plumeriat. Jaseminët e bardhë vendas janë një lule tjetër e preferuar e hardhitë mund të shihen duke u rritur nëpër mure dhe porta.

E shijshme
USD 81.67

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Ashpërsi
USD 59.72

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 81.67

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Durim
USD 50.00

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Dashuri Për Natyrën
USD 79.43

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 50.00

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Përkryerje
USD 88.89

Përkryerje

24 Trëndafila

Bashkim
USD 105.56

Bashkim

24 trëndafila

Dashuri e Pastër
USD 118.06

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 66.67

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Krenare
USD 76.39

Krenare

12 Trëndafila

E ëmbël
USD 36.11

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO