Alanje Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Alanje është qendra e zonës me të njëjtin emër dhe shtëpia e një kishe historike. Para kishës vizitorët mund të gjejnë shumë bimë dhe lule vendase. Së bashku me drunjtë e palmave mund të gjenden edhe disa lloje të orkideve duke lulëzuar. Poashtu ka edhe lule të xhenxhefilit dhe hibiskusët në ngjyrë të çelur.
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 53.85

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Elegancë
USD 29.57

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

E paharrueshme
USD 29.57

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 29.57

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Kthjelltësi
USD 29.57

Kthjelltësi

8 trëndafila

Ego
USD 29.57

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 29.57

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

E përjetshme
USD 29.57

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Strehim
USD 53.85

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 29.57

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Misterioze
USD 38.91

Misterioze

12 Trëndafila

Bukuri e Ndjeshme
USD 29.57

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Braktisur
USD 53.85

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Kujtime Të Hirshme
USD 29.57

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Shëndet i Mirë
USD 38.91

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Puthje
USD 41.40

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Arratisu Me Mua
USD 29.57

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Rrezikojmë
USD 29.57

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

INFOINFOINFO
Top