Anton Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Anton është një destinacion i njohur turistik në Panama ku rriten disa lloje lulesh. Orkidetë elata dhe ato të Shpirtit të Shenjtë janë një pamje e zakonshme. Poashtu mund të gjenden edhe hibiskusë të mëdhenjë. Lulet e xhenxhefilit poashtu janë popullore ndër banorët e të cilat mund të shihen nëpër kopshte të vogla private.
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 55.28

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Elegancë
USD 30.36

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Optimizëm
USD 59.92

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Zonjë e Bukur
USD 30.36

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Dashuri e mrekullueshme
USD 30.36

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Dashuri e Ftohtë
USD 30.36

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Karakter
USD 54.64

Karakter

Trëndafila, gipsofila

Mirënjohje
USD 30.36

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Misterioze
USD 39.94

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Pafajësi
USD 55.28

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Falënderim
USD 55.28

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Përulësi e Këndshme
USD 30.36

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Thellësisht e Dashuruar
USD 30.36

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Shëndet i Mirë
USD 39.94

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Ego
USD 30.36

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Arratisu Me Mua
USD 30.36

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 39.94

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Entuziaste
USD 30.36

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Anton. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Anton kohët e fundit : -