Panama Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Qyteti i Panamasë është kreqyteti i Panamasë dhe shtëpia e kopshteve botanike me të njëjtin emër. Në kopshtet e qytetit vizitorët mund të shetisin përmes shtretërve me lule të mbushur me hibiskusë dhe lule xhenxhefili. Orkidetë elata dhe orkidetë e Shpirtit të Shenjtë poashtu mund të gjenden së bashku me disa varietete tjera.
Origjinale
USD 43.34

Origjinale

12 Zambakë

Përkryerje
USD 43.34

Përkryerje

24 Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 56.37

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 30.95

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Delikate
USD 30.95

Delikate

12 Trëndafila

Bukuri Tekanjoze
USD 30.95

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E mrekullueshme
USD 43.34

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Mikpritje
USD 43.34

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Dashuri e Ftohtë
USD 30.95

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Fitore
USD 30.95

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Kujtime Të Hirshme
USD 30.95

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Misterioze
USD 40.73

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Magjepsëse
USD 56.37

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Flirtim
USD 30.95

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Shëndet i Mirë
USD 40.73

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 30.95

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Qëndrueshmëri
USD 40.73

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Përjetësi
USD 43.34

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Panama. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Panama kohët e fundit : -