Asuncion Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Asuncion është kreqyteti i Paraguajit dhe një ndër qytetet më të rëndësishme në vend. Poashtu është edhe shtëpia e kopshteve botanike ku mund të gjenden shumë lloje lulesh. Vizitorët mund të shetisin përmes koleksioneve të bukura me trëndafila. Orkidetë dhe lelet e pasionit shpesh janë në lulëzim. Në verë mund të shihen edhe lulet e kaktusit.
Respekt
USD 93.51

Respekt

24 Trëndafila

Flirtim
USD 66.79

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Magjepsje
USD 66.79

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Urime
USD 93.51

Urime

Trëndafila dhe orkide

Admirim i Fshehtë
USD 120.23

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Joshje e Gjatë
USD 93.51

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Ego
USD 66.79

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 120.23

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 120.23

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Përsosmëri
USD 66.79

Përsosmëri

6 Trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 120.23

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Pajtim
USD 120.23

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Shikim i Shpejtë
USD 120.23

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Zonjë Zemërbardhë
USD 66.79

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Përqafime
USD 86.83

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 66.79

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Origjinale
USD 93.51

Origjinale

12 Zambakë

Kujdesi Amënor
USD 93.51

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Top