San Lorenzo Dërgim Lulesh (Luleshitës)

San Lorenzo nuk është i njohur për kopshtet e veta por këtu ka disa lloje lulesh. Qershitë e mbushin qytetin me lule rozë në pranverë. Orkidetë dhe trëndafilat mbillen zakonisht nëpër kopshte. Poashtu mund të gjenden edhe lulet e pasionit duke u rritur nëpër mure dhe gardhe.
Të Dua Ende
USD 65.91

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Kënaqësi
USD 118.64

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Urime
USD 92.27

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 65.91

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Magjepsje
USD 65.91

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Përulësi
USD 65.91

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 118.64

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Joshje e Gjatë
USD 92.27

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Ego
USD 65.91

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 118.64

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 118.64

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Krenare
USD 74.15

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 118.64

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Pajtim
USD 118.64

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Shikim i Shpejtë
USD 118.64

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Zonjë Zemërbardhë
USD 65.91

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Paqe
USD 65.91

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Më Duaj Më Tepër
USD 65.91

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në San Lorenzo. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në San Lorenzo kohët e fundit : -