Callao Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Callao është një qytet bregdetarë i mbushur me lule. Banorët krenohen me kopshtet e veta ku evidente janë lulet e pasionit. Zambakët peruvian poashtu mund të gjenden së bashku me disa lloje të trëndafilave të importuar. Lantanat, bromeliat e madje edhe tulipanët mund të gjenden në Callao.
Pafajësi
USD 101.56

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Melodioze
USD 73.81

Melodioze

24 Trëndafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 55.50

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
E dhimbsur
USD 52.72

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Karakter
USD 94.90

Karakter

Trëndafila, gipsofila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 101.56

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 73.81

Besnikëri

24 Trëndafila

Jeta Është e Ëmbël
USD 101.56

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Imagjinatë
USD 52.72

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Përsosmëri
USD 52.72

Përsosmëri

6 Trëndafila

Kapem Pas Teje
USD 52.72

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Admirim i Fshehtë
USD 101.56

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

INFOINFOINFO
Urtësi
USD 52.72

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 52.72

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Rini
USD 52.72

Rini

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Urtësi
USD 52.72

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Humor
USD 73.54

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Fisnike
USD 52.72

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Callao. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Callao kohët e fundit : -