Lima Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Lima është kreqyteti i Perusë i mbushur me aromën e luleve nga kopshtet. Disa nga lulet që rriten në kopshtet e Limas janë zambakët e mrekullueshëm egjiptian. Trëndafilat, landrat dhe plumeriat aromatike janë të zakonshme. Hardhitë e bouganviljeve në ngjyrë rozë të çelur sigurojnë që qyteti të jetë gjithmonë i mbushur me ngjyra.
Jeta Është e Ëmbël
USD 101.05

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 101.05

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Qejf
USD 101.05

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 52.46

Imagjinatë

12 Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 101.05

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

E dhimbsur
USD 52.46

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Karakter
USD 94.42

Karakter

Trëndafila, gipsofila

Besnikëri
USD 73.44

Besnikëri

24 Trëndafila

Jeta Është e Ëmbël
USD 101.05

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mendime Qiellore
USD 101.05

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Përqafime
USD 73.16

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 73.44

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
E shijshme
USD 73.44

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Kapem Pas Teje
USD 52.46

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Urtësi
USD 52.46

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Rini
USD 52.46

Rini

Trëndafila dhe karafila

Dashuri Besuese
USD 101.05

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Rehati
USD 101.05

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Lima. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Lima kohët e fundit : -