Krakov Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Krakova e mban akoma shijen mesjetare e ku një pjesë e saj është evidente në kopshtet e qytetit. Mes kështjellave të vjetra mund të gjenden zhabinët, lulet e globit dhe lulekuqet. Pranvera sjell edhe tulipanët e bukur holandes, së bashku me luleboret.
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 133.16

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Humor
USD 95.56

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Delikate
USD 86.16

Delikate

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Urtësi
USD 86.16

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Kthjelltësi
USD 86.16

Kthjelltësi

8 trëndafila

Paqe
USD 86.16

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Modesti
USD 86.16

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Pranim Dashurie
USD 86.16

Pranim Dashurie

Trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 95.56

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 133.16

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Delikate
USD 86.16

Delikate

12 Trëndafila

Lavdi
USD 86.16

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Besnike
USD 120.63

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Strehim
USD 133.16

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Tërheqje
USD 133.16

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Plot Shkëlqim
USD 86.16

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 86.16

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Dashuri Besuese
USD 133.16

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO
Top