Todz Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Qyteti historik i Lodz daton që nga vitet 1300 e ku njëkohësisht është edhe shtëpia e disa luleve vendase. Disa varietete të zhabinëve rriten në qytet, së bashku me lulekuqet dhe margaritarët e verdhë. Irisët e bukur siberian si dhe lulet e bukura të globit poashtu mund të rriten në kopshtet publike dhe private.
Shikim i Shpejtë
USD 138.60

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Humor
USD 99.47

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Buzëqeshëse
USD 89.68

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Pastër
USD 161.43

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Modesti
USD 89.68

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Jeta Është e Ëmbël
USD 138.60

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Humor
USD 99.47

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Të Dua Ende
USD 89.68

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Delikate
USD 89.68

Delikate

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
E hirshme
USD 89.68

E hirshme

Karafila , trëndafila

Besnikëri
USD 125.56

Besnikëri

24 Trëndafila

Strehim
USD 138.60

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Plot Shkëlqim
USD 89.68

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 89.68

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Kujtime Të Hirshme
USD 89.68

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Përsosmëri
USD 89.68

Përsosmëri

6 Trëndafila

Dashuri Besuese
USD 138.60

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

E mrekullueshme
USD 125.56

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Todz. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Todz kohët e fundit : -