Aguadilla Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Poashtu i njohur edhe si “Kopshti i Ri i Atlantikut”, Aguadilla është një qytet që duket sikur lulëzonë gjithmonë. Pothuajse kudo ka vazo dhe kopshte me lule. Hibiskusi dhe lulet maga shihen kudo në qytet së bashku me orkidetë ekzotike. Trëndafilat e mbushin ajrin me aromën e tyre së bashku me tulipanët kur lulzojnë në pranverë.
Rini
USD 57.62

Rini

Trëndafila dhe karafila

Përulësi
USD 57.62

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Modesti
USD 57.62

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 66.84

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Frymëzim
USD 92.96

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Unitet
USD 66.84

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Bukuri Pa Ndjenja
USD 66.84

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Plot Shkëlqim
USD 57.62

Plot Shkëlqim

Trëndafila

E hirshme
USD 57.62

E hirshme

Karafila , trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 57.62

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Mbrojtje
USD 66.84

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

E përjetshme
USD 57.62

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO
Përkryerje
USD 80.67

Përkryerje

24 Trëndafila

Dashuri ngurruese
USD 80.67

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Fitore
USD 57.62

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Magjepsje
USD 57.62

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Humor
USD 66.84

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

E shijshme
USD 80.67

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Top