Bayamon Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Bayamon është i njohur për atraksionet natyrore ku përfshihen edhe shumë lloje lulesh vendase. Orkidetë dhe trëndafilat janë një pamje e zakonshme së bashku me hibiskusët dhe tulipanët. Maga, lulja kombëtare e Puerto Rico’s poashtu mund të gjenden duke lulëzuar kudo në Bayamon.
Rini
USD 59.42

Rini

Trëndafila dhe karafila

Përulësi
USD 59.42

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Modesti
USD 59.42

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Zonjë Zemërbardhë
USD 59.42

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Përqafime
USD 68.92

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Frymëzim
USD 95.86

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 83.18

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Plot Shkëlqim
USD 59.42

Plot Shkëlqim

Trëndafila

E mrekullueshme
USD 83.18

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
E hirshme
USD 59.42

E hirshme

Karafila , trëndafila

Mbrojtje
USD 68.92

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Meritë
USD 68.92

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
E përjetshme
USD 59.42

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Përkryerje
USD 83.18

Përkryerje

24 Trëndafila

Dashuri ngurruese
USD 83.18

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kthjelltësi
USD 59.42

Kthjelltësi

8 trëndafila

Fitore
USD 59.42

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Magjepsje
USD 59.42

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Bayamon. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Bayamon kohët e fundit : -