Karolina Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Kur njerëzit fluturojnë për në Puerto Rico ka shumë mundësi që ata të aterojnë në Carolina. Ky qytet i zhurmshëm është edhe shtëpia e Kopshteve Julia de Burgos. Në këtë park vizitorët mund të shohin disa lloje të shkurreve me trëndafila të mbushura edhe me lule të kuqe të ndezuar. Kudo në kopshtet e qytetit mund të gjenden hibiskus gjigand së bashku me disa lloje të orkideve ekzotike.
Rini
USD 57.12

Rini

Trëndafila dhe karafila

Përulësi
USD 57.12

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Modesti
USD 57.12

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mirënjohje
USD 57.12

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Frymëzim
USD 92.14

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Joshje Sekrete
USD 66.25

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO
Plot Shkëlqim
USD 57.12

Plot Shkëlqim

Trëndafila

E hirshme
USD 57.12

E hirshme

Karafila , trëndafila

Hijeshi e Pjekur
USD 57.12

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 66.25

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

E përjetshme
USD 57.12

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Përkryerje
USD 79.96

Përkryerje

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri ngurruese
USD 79.96

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Fitore
USD 57.12

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Magjepsje
USD 57.12

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 57.12

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

E shijshme
USD 79.96

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Humor
USD 66.25

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Top