Amadora Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Amadora konsiderohet si pjesë e metropolit të Lisbonës por ky qytet ka edhe identitetin e vet. Qyteti është shtëpia e disa parqeve dhe kopshteve. Rreth e qark Amadorës mund të gjenden kulpërat e kuqe apo rozë së bashku me livandot e purpurta dhe zambakët e bardhë. Gerberat dhe lloje tjera margaritarësh janë një pamje e zakonshme në qytet.
Kujtime Të Hirshme
USD 81.40

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 81.40

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Lavdi
USD 81.40

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 81.40

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Fillimi i Miqësisë
USD 113.95

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Pranim
USD 81.40

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Përqafime
USD 90.28

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Joshëse
USD 81.40

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Pavdekshmëri
USD 81.40

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Misterioze
USD 90.28

Misterioze

12 Trëndafila

Paqe
USD 81.40

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Vetmi
USD 113.95

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO
Arratisu Me Mua
USD 81.40

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 125.79

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Martesë e Lumtur
USD 125.79

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Elegante
USD 73.99

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Guximtare
USD 125.79

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Besnike
USD 113.95

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

INFOINFOINFO
Top