Amadora Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Amadora konsiderohet si pjesë e metropolit të Lisbonës por ky qytet ka edhe identitetin e vet. Qyteti është shtëpia e disa parqeve dhe kopshteve. Rreth e qark Amadorës mund të gjenden kulpërat e kuqe apo rozë së bashku me livandot e purpurta dhe zambakët e bardhë. Gerberat dhe lloje tjera margaritarësh janë një pamje e zakonshme në qytet.
E butë
USD 122.47

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Bukuri e Qëndrueshme
USD 79.52

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFO
Pavdekshmëri
USD 87.48

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Falënderim
USD 135.19

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 97.02

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Hijeshi e Pjekur
USD 87.48

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFO
E ëmbël
USD 87.48

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Tërheqje
USD 135.19

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

INFOINFO
Mahnitëse
USD 157.45

Mahnitëse

Trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 135.19

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

INFOINFO
Urime
USD 122.47

Urime

Trëndafila dhe orkide

Modesti
USD 87.48

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFO