Arrentela Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 82.21

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Respekt
USD 126.61

Respekt

24 Trëndafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 82.21

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 90.44

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Mbyllje Hesapi
USD 100.30

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 126.61

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 139.76

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Madhështore
USD 139.76

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Fisnikëri
USD 100.30

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 90.44

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Tërheqje
USD 139.76

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Elegancë
USD 90.44

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO