Barreiro Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 81.07

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 98.91

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

E shijshme
USD 124.85

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 89.18

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Tërheqje
USD 137.82

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Optimizëm
USD 81.07

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bukuri Tekanjoze
USD 89.18

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Fyerje
USD 137.82

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Kujdesi Amënor
USD 124.85

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Shikim i Shpejtë
USD 137.82

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Shëndet i Mirë
USD 98.91

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Mbrojtje
USD 98.91

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO