Belas Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 82.26

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Durim
USD 90.49

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Forcë
USD 100.36

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 100.36

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 90.49

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

E ëmbël
USD 90.49

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 90.49

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Tërheqje
USD 139.85

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Unitet
USD 100.36

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Serenatë
USD 139.85

Serenatë

Orkid

Shikim i Shpejtë
USD 139.85

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Pajtim
USD 139.85

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO