Charneca Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 80.28

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Rini
USD 88.31

Rini

Trëndafila dhe karafila

Mbyllje Hesapi
USD 97.94

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 123.63

Urime

Trëndafila dhe orkide

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 88.31

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Pajtim
USD 136.48

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 88.31

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Tërheqje
USD 136.48

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Moderne
USD 88.31

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
Delikate
USD 88.31

Delikate

12 Trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 136.48

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Mbrojtje
USD 97.94

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO