Guimarães Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 81.53

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

E paharrueshme
USD 89.69

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Fisnikëri
USD 99.47

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

INFOINFOINFO
Fyerje
USD 138.61

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Mbyllje Hesapi
USD 99.47

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

E ëmbël
USD 89.69

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 89.69

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Tërheqje
USD 138.61

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Pafajësi
USD 138.61

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Joshje
USD 99.47

Joshje

12 Trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 138.61

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Gazmore
USD 89.69

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO