Laranjeiro Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 80.67

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

E paharrueshme
USD 88.74

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Magjepsje
USD 88.74

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Frymëzim
USD 137.14

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Mbyllje Hesapi
USD 98.42

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Jeta Është e Ëmbël
USD 137.14

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 88.74

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Plot Shkëlqim
USD 88.74

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Tërheqje
USD 137.14

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Shikim i Shpejtë
USD 137.14

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Lavdi
USD 88.74

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Ngasje
USD 137.14

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO