Leiria Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Magjepsëse
USD 137.68

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 80.98

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Mendime Qiellore
USD 137.68

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Melodioze
USD 124.72

Melodioze

24 Trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 98.80

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Kujtime Të Hirshme
USD 89.09

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Moderne
USD 89.09

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

E ëmbël
USD 89.09

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Tërheqje
USD 137.68

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Durim
USD 89.09

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Shikim i Shpejtë
USD 137.68

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Pranim
USD 89.09

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO