Loulé Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 79.40

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Pranim
USD 87.35

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Mikpritje
USD 122.28

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 96.88

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Përulësi
USD 87.35

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Durim
USD 87.35

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO
Delikate
USD 87.35

Delikate

12 Trëndafila

Bashkim
USD 122.28

Bashkim

24 trëndafila

E ëmbël
USD 87.35

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Tërheqje
USD 134.99

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Kujdesi Amënor
USD 122.28

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Përshtypje Që Zgjat
USD 134.99

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO