Paço de Arcos Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 82.20

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Magjepsje
USD 90.42

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

E butë
USD 126.59

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 100.28

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Përjetësi
USD 126.59

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

E ëmbël
USD 90.42

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Tërheqje
USD 139.74

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Kapem Pas Teje
USD 90.42

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Shikim i Shpejtë
USD 139.74

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Urtësi
USD 90.42

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Përshtypje Që Zgjat
USD 139.74

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Mbrojtje
USD 100.28

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO