Chat with us, powered by LiveChat

Porto Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Porto është i njohur për verërat, urat dhe kishat historike. Qyteti ka një klimë të ngrohtë e cila është ideale për rritjen e luleve. Disa nga këto lule janë zambakët e verdhë dhe verdhokët. Gerberat shumëngjyrëshe poashtu janë një pamje e zakonshme në kopshtet e qytetit.

Guximtare
USD 65.81

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Mjaft Më Kritikove
USD 53.21

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Dashuri e Braktisur
USD 92.42

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Thjeshtësi Magjepsëse
USD 69.17

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Përkryerje
USD 119.02

Përkryerje

24 Trëndafila

Madhështore
USD 92.42

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 53.21

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Magjepsëse
USD 81.77

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Dashuri e Shenjtë
USD 92.42

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Urime
USD 69.17

Urime

Trëndafila dhe orkide

Dashuria e përgjegjshme
USD 53.21

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Vetmi
USD 53.21

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO