Rio de Mouro Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 80.48

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Dashuri e mrekullueshme
USD 88.54

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Joshëse
USD 88.54

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 98.19

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Karakter
USD 159.36

Karakter

Trëndafila, gipsofila

E ëmbël
USD 88.54

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Tërheqje
USD 136.83

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Dashuria e Gruas
USD 88.54

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Melodioze
USD 123.95

Melodioze

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Luks
USD 88.54

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Madhështore
USD 136.83

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 136.83

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

INFOINFOINFO