Rio Tinto Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 80.67

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Joshëse
USD 88.74

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Mikpritje
USD 124.23

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 98.42

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Dashuri e Ftohtë
USD 88.74

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

E ëmbël
USD 88.74

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Përjetësi
USD 124.23

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Tërheqje
USD 137.14

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Shikim i Shpejtë
USD 137.14

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kotësi
USD 124.23

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Unitet
USD 98.42

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Mbrojtje
USD 98.42

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO