Sequeira Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 81.23

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Pritshmëri
USD 89.36

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Hijeshi e Pjekur
USD 89.36

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
E mrekullueshme
USD 125.10

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Mbyllje Hesapi
USD 99.11

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Seksi
USD 118.61

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Moderne
USD 89.36

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Tërheqje
USD 138.10

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Guximtare
USD 138.10

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 89.36

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Tërheqje
USD 138.10

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Shikim i Shpejtë
USD 138.10

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

INFOINFOINFO