Setubal Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Setubal ndodhet në afërsi të kreqytetit të Portugalisë e ku ndodhen edhe shumë lule vendase. Tulipanët dhe trëndafilat nga fermerët vendas janë të takonshme. Lule tjera të preferuara ndër banorët janë verdhokët dhe kalat. Gjatë Pashkëve qyteti është i mbushur edhe me aromën e zambakëve të bardhë.
Lavdi
USD 81.46

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Paqe
USD 81.46

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Fillimi i Miqësisë
USD 114.05

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 125.89

Nënshtrim

24 Trëndafila

Lartësi
USD 114.05

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

Joshje Sekrete
USD 90.35

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 81.46

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Pavdekshmëri
USD 81.46

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Misterioze
USD 90.35

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 114.05

Origjinale

12 Zambakë

Vetmi
USD 114.05

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Seksi
USD 108.12

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Arratisu Me Mua
USD 81.46

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Elegante
USD 74.05

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Guximtare
USD 125.89

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 81.46

Shpresë

Gerbera

Gazmore
USD 81.46

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Magjepsëse
USD 125.89

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top