Vila Nova de Gaia Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Qëndrueshme
USD 80.88

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Dashuri ngurruese
USD 80.88

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Bashkim
USD 124.56

Bashkim

24 trëndafila

INFOINFOINFO
Më Duaj Më Tepër
USD 88.97

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Mbyllje Hesapi
USD 98.68

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Dashuri Besuese
USD 137.50

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 88.97

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Tërheqje
USD 137.50

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Shikim i Shpejtë
USD 137.50

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
E hirshme
USD 88.97

E hirshme

Karafila , trëndafila

Gjithnjë besnike
USD 98.68

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Mirënjohje
USD 88.97

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO