Bukuri Pa Ndjenja

Bukuri Pa Ndjenja
Kodi i Produktit: prod137
1 zambak yll i verdhë, karafila rozë, trëndafila të kuq, gerbera të verdha dhe portokalli. Përfshihet shportë dhe kartolinë përshëndetëse (falas).
Zgjedh shtetin dhe pastaj regjionin ose qytetin për ti shfaqur çmimet:Zgjedh shtetin dhe pastaj regjionin ose qytetin për ti shfaqur çmimet