Urime

Urime
Kodi i Produktit: prod162
Buqetë pjeshke dhe trëndafila të bardhë, orkide të verdha. Përfshihet kartolinë përshëndetëse (falas).
Zgjedh shtetin dhe pastaj regjionin ose qytetin për ti shfaqur çmimet:Zgjedh shtetin dhe pastaj regjionin ose qytetin për ti shfaqur çmimet