Humor

Humor
Kodi i Produktit: prod199
Buqetë me trëndafila rozë, zambakë yll, karafila rozë, trëndafila të kuq, gerbera rozë. Përfshihet kartolinë përshëndetëse (falas).
Zgjedh shtetin dhe pastaj regjionin ose qytetin për ti shfaqur çmimet:Zgjedh shtetin dhe pastaj regjionin ose qytetin për ti shfaqur çmimet