Ego

Ego
Kodi i Produktit: prod209
Buqetë me trëndafila ngjyrë pjeshke, trëndafila të bardhë, karafila rozë, gipsofila. Përfshihet kartolinë përshëndetëse (falas).
Zgjedh shtetin dhe pastaj regjionin ose qytetin për ti shfaqur çmimet:Zgjedh shtetin dhe pastaj regjionin ose qytetin për ti shfaqur çmimet