Akhjritou Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Akhyritou është krenarë për trashëgiminë e pasur ku përfshihen edhe disa lloje të luleve dhe bimëve vendase. Lavandot mund të gjenden pothuajse në secilin kopsht publik ose privat, së bashku me ciklamat. Trëndafilat janë të preferuara ndër banorët, së bashku me geraniumët e kuq dhe të bardhë. Gjatë muajve të ngrohtë, vizitorët mund të shohin edhe disa hibiskus shumëngjyrësh në lulëzim.
Strehim
USD 145.59

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Joshëse
USD 84.00

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Vdes për ty
USD 145.59

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 84.00

Imagjinatë

12 Trëndafila

Dashuri Për Natyrën
USD 117.60

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Mashtrim
USD 84.00

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 84.00

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Falënderim
USD 145.59

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Zonjë e Bukur
USD 84.00

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 84.00

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 117.60

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Pranim
USD 84.00

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 145.59

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Përsosmëri
USD 84.00

Përsosmëri

6 Trëndafila

Fisnike
USD 84.00

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Optimizëm
USD 91.00

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Jetë e Lumtur
USD 105.00

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Mendime Qiellore
USD 145.59

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Akhjritou. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Akhjritou kohët e fundit : -